28 lutego 2013

Acne Killer-Czy Zwalcza trądzik?

Dzieńdobry dziewczyny :)
Jak wiecie w ramach współpracy z LUX STYLE dostałam pakiet 5 maseczek Acne Killera o pojemnosći 10ml każda.Współpraca została przeperpowadzona szybko i sprawnie,w miłej atmosferze.
O tym sklepie pierwszy raz słyszałam , wiec jak do mnie napisali zgodziam sie bo lubie próbowac nowości;)

Choć tu przyznaje miałam obawy bo maseczki miałam użyc na twarz a tam żadnego konkretnego składu,tylko informacje,że usunie trądzik juz po pierwszym użyciu..
Nigdy ale to nigdy nie uwierze ,że cos po jednym razie usuneło by moje krostki ,ale spróbowałam z nadzieją ,że choć troche pomoże mojej buzce.Koszt zestawu maseczek to 40 zł przecenione z 80.
Maseczki jest w opakowaniu na tyle,że mi starczało 1 opakowanie na 2 razy bo nie dawałam na czoło.Więc można powiedzieć ,że miałam ją 10 razy na sobie.

Maseczke nakłada sie na pół godz.po tym czasie maseczka zasycha na buzce i możemy ja sciagnac w jednym płacie.Za pierwszym razem myślałam ,że odedre razem z nią reszte twarzy,ból jak przy depilacji!
Ale już drugim razem powykrzywiałam sie troche i obeszło sie bez bólu, bo maseczka już lekko puśćiła.

Twarz zaraz po jest lekko zaczerwieniona,ale zaraz praktycznie znika.W Czasie kiedy mamy ją na sobie możemy poczuć delikatny chłód.


Rzeczywiście tak jak mówi producent możemy poczuć oczyszczenie naszej skóry, jest gładsza,milsza w dotyku,i przez kilkanaśćie godzin można sie nie "świecić".Ale, blizny po krostkach jak były tak są, nowe krostki występują dalej.Zauważyłam też,bardzo lekkie wyeliminowanie wągrów na nosie.
Ale powtarzam , bardzo lekkie.

Decyzje oczywiśćie pozostawiam wam , za 10 zł bym kupiła następne maseczki ale za 40zł juz nie bo nie zauważyłam efektu Łał.6 komentarzy:

 1. Dużo czytałam o nim podobnych recenzji, że jest mało skuteczny, więc ja się raczej nie skuszę :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda strasznie :p i jakoś nie kusi, faktycznie jak za taką cenę to dość przeciętna jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. wygląda jak roztopiona czekolada na buźce;p

  OdpowiedzUsuń
 4. ja nie zdecydowalam sie na testy tego produktu, bo nie mam problemow z tradzikiem, ale cena naprawde jest powalajaca.
  a z promocja nie wiesz co zrobic? kupuj zanim do glosu dojdzie rozsadek ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. no dla mnei byłby to dobry produkt poneiwaz moje skronie tona w wypryskach :(

  OdpowiedzUsuń
 6. pisali do mnie, ale odmówiłam;-)

  OdpowiedzUsuń