1 lipca 2016

Makijaż z dużą dawką rozświetlenia. *3 najlepsze wg mnie rozświetlacze*

Cześć ziomeczki. Jak tam po wczoraj? Emocje trochę opadły? Pomimo, że nie weszliśmy do półfinału duma mnie rozpiera. Zespół Polski dał z siebie wszystko, grali wspaniale, i cieszę się, że na Euro Polska zjednoczyła się tak jakby to była Wigilia, zauważyliście? A takie rzeczy są bezcenne.

Dziś o rozświetlaczach. Sama jestem przekonana głównie do bronzerów, a to tylko ze względu na to, że mam okrągłą twarz, a rysy twarzy zmienia się właśnie dzięki niemu. Na większe wyjścia lubię łączyć te dwie opcję. Ale sam STROBING- dla mnie nigdy nie będzie dobrym pomysłem.

Jakie mam? Jakie lubię?


Mam trzy sztuki, i jakoś nie mam parcia na więcej. Bzik na tym punkcie jeszcze mnie opanował, ale zobaczymy w przyszłości :) To czy używamy rozświetlacz solo czy z bronzerem, zależy tylko od naszej twarzy i od rysów. Oczywiście nie mówię tu o upodobaniach. 

*rozświetlamy tylko miejsca wypukłe 
*rozświetlacz będzie świetny dla osób z ziemistą, suchą cerą
*rozświetlacz dodatkowo uwypukla i dodaję blasku

Z tym produktem nigdy nie warto szaleć, wiadomo, że na zdjęciach wszystko musi być mocniej i bardziej ale na żywo to się nie sprawdzi. Nie zależy nam przecież na przerysowaniu, a podkreśleniu.
Na zdjęciu widzicie mocny efekt do zdjęć, rozświetlacz jaki mam na sobie to Mary Lou The Balm.


Zaczynamy od podkładu, ujednolicona skóra lepiej będzie wyglądać, żadne rozszerzone pory czy krostki na pewno nie dadzą dobrego efektu przy rozświetlaniu.

Gdzie nakładać? Kości policzkowe, szczyt górnej wargi, miejsce pod brwiami, kąciki oczu, nos.
Z każdego tego miejsca możemy zrezygnować, dobierając oczywiście to co najbardziej nam pasuję.
Dla mnie np. odpada czubek nosa, ze względu na to, że bardzo mocno się przetłuszcza sam od siebie, kto inny zrezygnuję np z kości policzkowych, bo już są wystarczająco wystające. 


MARY LOU      CINDY LOU    MY SECRET - moi trzej ulubieńcy

Rozświetlacze z The Balm zna większość z Was, są perfekcyjnie miękkie jedwabiste, wystarczy bardzo mała ilość a efekt już mamy. Dodatkowo pięknie się nakładają i rozcierają z bronzerem.
MARY da silniejszy efekt, będzie idealny dla każdej z nas czy brunetki czy blondynki, z ciemną czy jasną karnacją, bo efekt łatwo stopniować.  Ale już przy CINDY, efekt jaki uzyskamy jest lepszy dla osób z jaśniejszą karnacją, przy ciemniejszej zagubił by się na skórze i byłby nie widoczny.

MY SECRET, jest bardziej dostępny ponieważ możecie go kupić w Naturze, za mniej niż 20 zł. Jest tak samo jedwabisty i miękki jak jego poprzednicy, ale w przeciwieństwie do nich wpada w złoto, ideał dla brunetek. 

JAKIE SĄ WASZE ULUBIONE? UŻYWACIE ICH NA CO DZIEŃ CZY TYLKO OD ŚWIĘTA?

FACEBOOK
INSTAGRAM

12 komentarzy:

 1. 2 ulubieńców mamy wspólnych: Mary Lou i My Secret :)Ja dodatkowo bardzo lubię płynny rozświetlacz z Inlota :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Marzy mi się ten rozświetlacz z The Balm pozostawia na twarzy piękny efekt <3

  OdpowiedzUsuń
 3. mam the balm i my secret i bardzo lubie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. mam w planach dorwać mary lou :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale mega makijaż!
  Aż zapragnęłam mieć wszystkie te produkty ❤

  OdpowiedzUsuń
 6. Używam jedynie z Wibo, ale marzy mi się Mary Lou:) Bronzer faktycznie jest wybawieniem dla okrągłych/kwadratowych twarzy :) Nie wiem jak mogłam dawniej chodzić z twarzą ziemniaka! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Boże jak dawno mnie tu nie było <3 cudownie wyglądasz ! idę nadrabiać zaległości :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię rozświetlacze ale podobnie jak Ty uwielbiam bronzery. I jak bez rozświetlacza mogę się obejść tak bez bronzera niekoniecznie. Bronzer i róż i jestem gotowa :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Twoich rozświetlaczy nie znam, ale widzę, że są fajne. Ja używam z Inglota

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetnie wyglądasz w tym rozświetlaczu. Też u mnie z tego wszystkiego bronzer jest na pierwszym miejscu, ale czasaami też zaszaleje z rozświetlaczem. Ładnie wyglądają, te rozświetlacze, które prztestowałaś na sobie i może na któryś dokładnie z nich się skuszę.

  OdpowiedzUsuń