18 października 2016

CODZIENNIK - *Drinki blue bulldog margarita, nowe smaki, karmelowe lody*

Cześć ziomeczki. Trochę się nazbierało do pokazania, i polecenia więc witam w codzienniku :) Dziś będzie coś do jedzenia - bo nie znam osoby która jeść nie lubi chociaż podobno takie na świecie są! Znacie kogoś? :) Będą też pyszne drinki, makijaż codzienny oraz świetne filmy na jesienne wieczory. Ciekawi? Mam nadzieję, że bardzo.


Staramy się z Dawidem celebrować każde ważne dla nas chwile, lubimy wymyślać nowe rzeczy lub próbować coś nowego, szczególnie ja, a Dawid już też coraz bardziej. Drinki z piwem w środku? Nie wiem jak to działa, bo fizyka zawsze była mi obca, w każdym razie wyglądają i smakują obłędnie. Blue Bulldog Margarita bo to o nich mowa, mogą być podawane w większych naczyniach (żeby nie powiedzieć szklanicach) i wtedy wchodzi do nich po dwa piwa, a drink można pić we dwójkę. Oczywiście sprawdzą się także w szklankach z Ikei tak jak w naszym przypadku ;)

PRZEPIS BLUE BULLDOG MARGARITA

*tequila
*blue curacao
*sok z cytryny
*corona
*lód

rureczka... ;)


BEN&JERRY'S 
_________________

Jeśli jeszcze nie próbowaliście lodów tej firmy, to zmieńcie to. Każdy dosłownie każdy smak jest niebem w gębie. Pokazuję Wam ten, bo po prostu to jak smakuję nie da się opisać, i porównać z innymi. Chociaż, jeśli kiedyś jadłyście kremówkę z tofii, to właśnie tak smakujący karmel jest w środku i to w bardzo dużej ilości! 


MOCHI + Tiramisu MATCHA 
______________________________

Zachęcam Was abyście próbowali nowych smaków, to jaką bajkę możemy odkryć to nie spodziewane. To ile zdolni ludzie wymyślili dobrego to nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, ale z chęcią spróbuję. Mochi to Japoński deser, wolny od laktozy. Ciasteczka podawane są na zimno, gdyż jest to forma lodów, akurat w przypadku smaku kokosowego wypełnione są mleczkiem kokosowym. Tiramisu MATCHA  - kosmos. Ten smak do dziś mam  na języku, serio. Tiramisu z zielonej herbaty w proszku. To wszystko na pewno znajdziecie gdzieś w Polsce, lub zrobicie sami :) w Szwajcarii polecam yoojis w BASEL. Ponadto to wszystko zdrowe i w miarę fit :) Czego chcieć więcej?


DZIENNY MAKIJAŻ
_____________________

Ostatnio mój makijaż na co dzień wygląda właśnie tak. Stawiam na usta, i moje ulubione matowe pomadki i szminki. Co Wam mogę polecić z tego makijażu to na pewno Pomadka NYX Milan , zresztą cały wpis był o nich dwa posty wcześniej. Korektor NYX HD nr. 1 świetny pod oczy, zarówno dlatego, że się nie roluję i długo utrzymuję, ale też ze względu na jego kolor dzięki czemu mamy pierwszy krok konturowania. Podkład Catrice Nude Illusion- ma fajne krycie, ale jego nakładanie czymkolwiek to katastrofa. Podkreśla to co nie chcemy. Nie polecam. Ale za to bronzer tej samej firmy- jest idealny. Kolor, forma, wytrzymałość. Używam go codziennie, jest tani i wydajny.


FILMY NA JESIENNE WIECZORY
___________________________________

Ostatnio ze względu na wolny czas, miałam okazję zobaczyć kilka dobrych filmów. Dwa które szczególnie zapadły mi w pamięć to właśnie te. Lot skazańców z Nicolasem Cage'm <3 który nie wiem jak Wam ale mi strasznie zalatuję do Marcina Millera :) Film który cały czas trzyma w napięciu, pokazuję prawdziwą miłość, prawdziwy obraz dobrego człowieka, ale także prawdziwy obraz psychopaty. "Byli śmiertelnie niebezpiecznie na ziemii..teraz mają skrzydła" Ten tekst idealnie opisuje ten film. Inna kobieta z Cameron Diaz- wiem, że nie szczególnie pasują do publicznego tekstu słowa: posikałam się ze śmiechu, ale tak właśnie było, więc co będę ukrywała ;) Po obejrzeniu tego filmu, zdasz sobie sprawę, że z chęcią byś chciała taką przyjaciółkę jak któraś z nich, które spotkały się dzięki jednemu .. jak się okazało dupkowi :)

FACEBOOK
INSTAGRAM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz