17 marca 2017

PRO STROBE PALETTE MAKEUP REVOLUTION - Recenzja paletki + Dobre pędzle do konturowania twarzy

Od kiedy ludzie, w tym ja ;) tak bardzo zaczęli się skupiać na konturowaniu twarzy, widząc jak dużo ono potrafi dać, szukają wciąż nowych kosmetyków do konturowania na mokro czy na sucho, a firmy tylko się prześcigają w tworzeniu czegoś nowego. Na co dzień, kiedy mam mniej czasu na makijaż, stawiam na konturowanie na sucho, i znalazłam świetną bo działającą, a nie drogą paletkę z MAKEUP REVOLUTION 

Kupisz :


Paletka zawiera trzy odcienie brązu, idealne do tego aby ocieplić skórę, lub mocniej podkreślić rysy twarzy, co za tym idzie będzie tu kolor dla bladych osób jak i tych z troszkę ciemniejszą karnacją. Dwa jaśniejsze także matowe odcienie, jaśniejszy idealny pod oczy i w strategiczne do rozjaśnienia miejsca, drugi który wpada w bananowy odcień, poleciłabym właśnie osobą bardziej opalonym, z oliwkową karnacją. 

Wszystkie odcienie rewelacyjnie się nakłada, efekt można stopniować, świetnie się blendują, rozcierają, odpowiednio nałożone tworzą piękny cień, Utrzymują się do zmycia makijażu. 

Rozświetlacz rzadko używam, nie mam parcia póki co na tego typu kosmetyki. 

Nie mam do niej zarzutów, chyba jedynie to, że małe okienka paletki nie pozwalają na swobodne smyranie w niej pędzlem ;) 

50 zł i taki rarytas? Ja jestem na TAK, i na pewno kupię następne opakowanie.Pędzle które na dzień dzisiejszy są moimi ulubieńcami do konturowania to: (od góry)

Ścięty pędzel MR z opakowania paletki : z ręką na sercu przyznaję, że jest to jedyny pędzel będący jako dodatek w paletce, który jest naprawdę bardzo dobry. Uwielbiam go do wyznaczania ostrzejszych linii, i mocniejszego konturowania.

ZOEVA 109 FACE PAINT : Jest mniejszy i delikatniejszy jak pędzel MR, nada się nawet do konturowania nosa, Nie gubi włosia, nie odkształca się.

ZOEVA 98 Luxe Contour Artist : nad jego zakupem zastanawiałam się bardzo długo, bo kosztuję ok 90 zł. Nie żałuję zakupu w ogóle, bo używam go codziennie. Jego wielkość pozwala mi na nałożenie bronzera, w mniej niż minutę, idealny także do ocieplenia buzi. Świetnie wyprofilowany, nie bójcie się go ;)

MAESTRO 148 : szukałam czegoś czym przypudruję korektor pod oczami, szczyt nosa. Sprawdził się idealnie. Dodatkowo jego profil świetnie nadał się do podkreślenia miejsca pod kością policzkową, jaśniejszym pudrem, Ten trik działa świetnie jeśli masz okrągłą buzię. 


3 komentarze:

  1. mam bzika na punkcie konturowania ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Od kiedy poznałam paletkę KOBO do konturowania, używam jej przy każdym makijażu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pięknie prezentują się te kolory w palecie!Wreszcie coś normalnego bez pomarańczy:D

    OdpowiedzUsuń