27 czerwca 2017

Domowe sposoby na cellulit i jędrną skórę , ale jak w salonie kosmetycznym :)

Zacznijmy od tego...nie wiem czy śmiać się czy płakać jak ktoś myśli, że tylko smarując się czymś , coś, w tym przypadku cellulit po prostu nam zniknie, nie ma takiej opcji, w jakimkolwiek stadium cellulitu jesteśmy. Nie ma tak łatwo, nie ma tak fajnie. Sama nad tym ubolewam, ale niestety ..jak to niektórzy mówią live czy też lajv ;) 

Od kilku lat interesuję się zdrowym żywieniem, w ostatnich miesiąciach jeszcze więcej. Moim jak i nie tylko moim zdaniem aby się czegoś pozbyć w ciele najlepiej atakować to z wielu stron. Co mam na myśli?

W przypadku cellulitu bo dzisiaj tylko o nim mowa, można mieć do tego predyspozycję lub nie, większość jednak ma. Więc co robić? 

Atakuj z każdej strony. 

**********
Pij dużo wody, niech cały organizm dobrze filtruję, niech wypłukują się z nas toksyny. Jak i woda to i zielona herbata ( nie pamiętam kiedy piłam zwykłą )

**********

Staraj się ograniczyć spożywanie produktów z wysokim indeksem glikemicznym czyli m.in słodyczy

**********

Jedz dużo warzyw, staraj się aby w każdym Twoim posiłku było jakieś warzywo. Myj warzywa przynajmniej pół minuty pod wodą. Dobrze by było abyś  chociaż 3x w tyg piła zielony koktajl. To naprawdę działa. Nie tylko na skórę.

**********

Ćwicz, ruszaj się, zamiast autobusu idz na nogach, jeśli nie chcesz iść na siłownię, poćwicz w domu chociaż pół godziny dziennie. Może odłóż sobie troszkę pieniążków na orbitrek lub steper.

**********

Używaj kosmetyków przeznaczonych do pomocy w walce z cellulitem.

Jestem pewna, że dopiero wszystkie te rzeczy mogą przynieść efekty. 


Jeśli chodzi o kosmetyki, które mogą Wam pomóc, zwróćcie uwagę na kosmetyki ale te typowo salonowe, które także możecie kupić Wy sami. Są na pewno trochę droższe ale tak jak np. Bielenda mają super składy, moim zdaniem bogatsze. 

BIELENDA  Koncentrat do ciała 2 w 1 Malinowy z Bio Kofeiną z Guarany 
__________________________________________________________________

*redukuję cellulit
*zapobiega jego powstawaniu
*pomaga w procesie rozkładu tkanki tłuszczowej
*odżywia i nawilża
*modeluję sylwetkę
*ujędrnia ciało
*stymuluję wydalanie wody i toksyn z organizmu

W tym wpisie pokazywałam Wam moje sprzęty, nazwijmy to .. prawie jak z salonu :) KOMBAJN KOSMETYCZNY który posiada funkcję ultradzwięków. To właśnie nimi wprowadzam ten koncentrat. Dlatego, że ma świetny poślizg i wcale nie trzeba go użyć więcej niż przy przy ręcznym nakładaniu. Po drugie składniki czynne "wchodzą" do nas dużo bardziej :) trochę brzydko mówiąc. 


Same ultradzwięki mają zastosowanie w leczeniu rozstępów i cellulitu. Borykacie się z cellulitem? Macie na to swoje sposoby? Podzielcie się nimi w komentarzach :) !


3 komentarze:

  1. Cellulit jest zmorą niemal każdej kobiety ;/ U mnie zmniejszył się gdy piłam dużo wody i biegałam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. zgadzam się, że sam kosmetyk nie zdziała cudów, ale w połączeniu z innymi czynnikami może być całkiem pomocny :)

    OdpowiedzUsuń