30 czerwca 2017

SERIA ŚLUBNA :|| Buty ślubne 2017

Cześć ziomeczki, dziś piątek więc wiadomo jaki post dla Was czeka: POST ŚLUBNY. Dziś o butach, przyznam, że dla mnie najtrudniejszy temat. Jeśli chodzi o przygotowania, większość rzeczy miałam gdzieś tam z tyłu głowy, jeśli o buty chodzi też, jednak wiedziałam, że wysoka szpila niczym z czerwonego dywanu, nie wchodzi w grę. Nie dałabym rady przetańczyć w nich całej nocy, a znając mnie wytrzymać nawet w kościele.

Musiałam znalezć coś mojego, nie białego abym ubrała je nie tylko w dzień ślubu, zabezpieczyłam się także adidasami na wszelki wypadek :) Nigdy nic nie wiadomo, balerinki stały się dla mnie antykobiece więc dlatego wybrałam różowe adidasy, może nawet nie zmienię na nie obcasów, ale wolę mieć spokojną głowę. 

A jakie buty mi się mega podobały?


5 komentarzy:

 1. Mam te pierwsze i niestety są niewygodne, swoje ślubne kupiłam 6cm, są przewygodne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne propozycje ;) Te w kolorach pudrowego różu najbardziej mi się podobają ;) Ja szukam na wesele koleżanki wkładanych szpileczek z paskiem, ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiednich :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem butoholiczką. Wszystkie propozycje bardzo przypadły mi do gustu.
  :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też uważam, że buty ślubne to niepotrzebny wydatek i warto wybrać coś, co wykorzystamy również i potem :) 1 i 3 obłędne! :)

  OdpowiedzUsuń