Samodzielne ściąganie lakieru hybrydowego może okazać się dla paznokci zabójcze. Bez zasięgnięcia fachowych informacji i zastosowania odpowiednich preparatów przyniesie więcej szkody niż pożytku. Produktem, który skutecznie i zarazem bezpiecznie pomoże pozbyć się pozostałości po hybrydzie jest Remover.

Usuwanie hybrydy w warunkach domowych

Jeśli manicure hybrydowy został wykonany profesjonalnie, powinien utrzymać się na paznokciach średnio przez trzy tygodnie. Po upływie tego czasu zaczyna wyglądać nieestetycznie, głównie z powodu widocznych odrostów. To znak, że należy go pożegnać. Tylko, jak to zrobić? Oczywiście, najbezpieczniejszym i zarazem najskuteczniejszym sposobem byłaby wizyta w salonie kosmetycznym. Niestety, czasem z różnych względów okazuje się to niemożliwe. Wtenczas nie pozostaje nic innego, jak zabranie się za usuwanie hybrydy domowymi sposobami. Produktem, od którego należy rozpocząć tę przygodę jest Remover.

Remover – cóż to takiego?

Remover to nic innego jak specjalistyczny płyn, który służy do usuwania lakieru hybrydowego. W sprzedaży znaleźć można ich szeroki wybór, ponieważ wielu producentów preparatów do hybryd posiada je w swojej ofercie. Za sprawą unikalnej receptury, są bezpieczne dla skóry oraz paznokci. W przeciwieństwie do acetonu (który również służy do usuwania hybryd) są delikatniejsze i chronią przed nadmiernym przesuszeniem. Remover to płyn, który skutecznie zmiękcza i pozwala na szybkie, skuteczne, a co najważniejsze – bezpieczne usunięcie lakieru – bez szkody dla naturalnej płytki.

Jak zastosować Remover?

Aby pozbyć się hybrydy, należy najpierw zmatowić warstwę topu (używając do tego bloczek polerski lub pilnik 180/240), aby Remover, taki jak https://mylaq.pl/plyny-i-preparaty/my-uv-gel-polish-remover-100-ml.html mógł lepiej wniknąć w lakier i tym samym skuteczniej go usunąć. Następnie należy namoczyć w nim waciki, przyłożyć do każdego paznokcia, owinąć go folią i odczekać co najmniej 10 minut. Po upływie tego czasu należy ściągnąć folię, a pozostałości lakieru usunąć drewnianym patyczkiem. Czynność trzeba wykonywać delikatnie i bez pośpiechu, albowiem grozi to uszkodzeniem i porysowaniem naturalnej płytki paznokcia.

Jak wybrać najlepszy Remover?

W tym przypadku, jak i w każdym innym – warto wybierać produkty od znanych i cenionych producentów. Najlepiej takich, którzy specjalizują się w produkcji kosmetyków i artykułów do hybrydy. Zaopatrując się w sprawdzonym sklepie zyskamy pewność, że zakupiony Remover będzie najwyższej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here