Nowoczesne technologie dają niesamowite możliwości. Jednak, aby w pełni wykorzystać potencjał, który tkwi w elektronice, współpracę należy nawiązać z wiodącymi partnerami. Mocnym wsparciem jest doświadczony dystrybutor elektroniki.

Wsparcie branży inżynierskiej

Praca przy użyciu komputera wydaje się tak oczywista, iż większość ludzi w sytuacji awarii sprzętu czy braku dostępu do Internetu nie jest w stanie pracować. A jak wyglądała praca inżynierów 20, 30 czy 40 lat temu? Moc obliczeniowa w smartfonach jest wyższa niż ta w komputerach wykorzystywanych w czasie pierwszych lotów w kosmos. Jeszcze nie tak dawno inżynier chcący zwizualizować dane potrzebował papieru milimetrowego i ołówka. Ile można było nanieść tym sposobem punktów pomiarowych? Dwadzieścia? Pięćdziesiąt? Sto pomiarów wymagało już dobrych kilku dni pracy. Dzisiaj, wykres zawierający kilkadziesiąt tysięcy punktów pomiarowych można stworzyć w przeciągu sekund i natychmiast porównać z innymi zestawami danych.

Dystrybucja oprogramowania i elektroniki

Możliwości są nieograniczone, jednak w przypadku tak zaawansowanych wyrobów nie warto oszczędzać. Computer controls to firma, która zajmuje się jednocześnie dystrybucją elektroniki oraz dystrybucją oprogramowania. Dobry dystrybutor elektroniki zapewnia wsparcie na etapie wyboru najlepszych urządzeń i komponentów. Poruszanie się w morzu dostawców elektronicznych i softwarowych rozwiązań nie jest proste. Computer Controls zapewnia kompleksowe wsparcie w wyborze i zakupie rozwiązań wiodących producentów.

Systemy Embedded

Ma to szczególnie ogromne znaczenie przy wyborze wysoce skomplikowanych rozwiązań, takich jak systemy Embedded. W przypadku tego typu produktów jednocześnie mamy do czynienia z odpowiednią elektroniką (hardewar’em) oraz oprogramowaniem. Na jakość finalnego rozwiązania mają jednocześnie wpływ oba te aspekty. Systemy Embedded są bardzo specjalistycznymi rozwiązaniami, dlatego nie mając rozeznania w branży dostawców elektroniki i oprogramowania łatwo podjąć błędną decyzję, nawet po dłuższym przygotowaniu i namyśle.

Computer Controls

Computer Controls to firma, której mocną stroną jest jednocześnie dystrybucja elektroniki i dystrybucja oprogramowania. Ma również doświadczenie z systemami Embedded. Dlatego jest partnerem, który jest skutecznym dostawcą gotowych rozwiązań w zaawansowanych i wymagających branżach. Warto postawić na kompetentne wsparcie. Wiedza i doświadczenie odpowiednich partnerów pozwala generować realne oszczędności i generować potężne zyski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here