Gusta w zakresie letniego wypoczynku zmieniają się w ostatnich latach bardzo dynamicznie. Uciekamy powoli o tłocznych kurortów i obleganych turystycznych miejsc. Szukamy miejsca, gdzie będzie można spędzić aktywnie czas w otoczeniu pięknej przyrody i niezwykle malowniczych krajobrazów.

Wakacje w Międzybrodziu

Międzybrodzie Żywieckie to przepięknie położona miejscowość letniskowa w województwie śląskim, w bliskim sąsiedztwie której leżą takie miasta jak Żywiec i Bielsko Biała. Miejscowość ta jest doskonałą bazą wypadową w okoliczne lasy i szlaki turystyczne Beskidu Małego, czy Żywieckiego. To również istny raj dla miłośników długich spacerów nad brzegiem jeziora czy wypadów rowerowych o różnym stopniu trudności.Infrastruktura hotelowo-usługowa w Międzybrodziu z każdym rokiem się rozwija. Już dziś bez trudu znaleźć można prywatne kwatery położone nad samym jeziorem Międzybrodzkim, gustowne pensjonaty czy domki do samodzielnego wynajmu. Dla fanów odrobiny luksusu doskonałe okażą się apartamenty Międzybrodzie Żywieckie. Noclegi Międzybrodzie to oferta zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla par czy dużych grup znajomych, które chcą spędzić aktywnie czas w niepowtarzalnej scenerii. Apartamenty Międzybrodzie Żywieckie wyróżniają się swoim niebanalnym położeniem. W usytuowanych niemal na brzegu jeziora pokojach można podziwiać w oddali szczyty Skrzycznego czy słynnej już Góry Żar ze słynnymi szybowcami czy paralotniami.

Atrakcje w Międzybrodziu

Jezioro Żywieckie i Międzybrodzkie, które otaczają Międzybrodzie sprawiają, że jest to miejsce ulubione przez miłośników wodnych kąpieli. Można tutaj wypożyczyć łódkę, rowerek wodny czy zaplanować rejs jednym ze statków. Spokojne popołudnia nad jeziorem żywieckim obfitują w niezliczone żaglówki, które mienią się na tle tafli gładkiego jeziora. Międzybrodzie bialskie apartamenty oferuje swoim klientom kompleksowe usługi: nocleg połączony z wieloma formami aktywności fizycznej w okolicy.Jeśli zaś pogoda za oknem nie będzie sprzyjająca noclegi Międzybrodzie zaoferują piesze wędrówki po Beskidzie Małym czy Żywieckim, które bez trudu można dopasować do swojej kondycji, umiejętności czy zaplanowanego dystansu.Jedno jest pewne: Międzybrodzie Bialskie apartamenty to coś więcej niż zwykły wypad nad jezioro. To magiczny czas w otoczeniu dzikiej przyrody, gościnnych mieszkańców i majestatycznych gór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here